Rüyada baklava görmek çocuklarınızla veya aileden yakın olduğunuz küçük yaştaki kişilerle alakalı olaylara, kişilerle olan ilişkilere delalet eder.
Rüyada baklava yemek çocuğunuzun, yeğen veya kuzenlerinizin okul hayatlarıyla alakalı sorunlarının geçmesini sabırla beklemeniz gerektiğine, bu konunun üstüne düştüğünüz taktire daha kötüye gidebileceğine işarettir.
Baklava yapmak aileden küçük bir kız çocuğunun sağlığıyla alakalı endişe duyduğunuza, fakat endişe etmemeniz gerektiğine, o kişinin güvende olduğuna yorumlanır.
Rüyada baklava açmak yeğen veya kuzenlerinizin aldıkları sorumlulukları başarmaları için onları cesaretlendirmeniz gerektiğine, başarılı olacaklarına delalettir.
Rüyada baklava dağıtmak çocuklarınızı karşınıza alıp onların sorunları hakkında konuşmanız gerektiğine, sohbet ettiğiniz taktir de size daha çok yakın davranacaklarına işarettir.
Rüyada baklava satın almak ailede ki çocuklara sevginizi göstermeniz gerektiğine, onlarla anlayacakları şekilde diyalog kurmanız gerektiğine delalettir.
Rüyada baklava satmak aile içinde ki sorunları zamana bırakmanız gerektiğine, çok fazla üstüne düşmenin faydasının olmayacağına delalettir.
Rüyada baklava ikram etmek iş yerinde yaşadığınız sorunları iş arkadaşlarınızla paylaşmamanız gerektiğine, bu tarz konuları kendinize saklamanızda fayda olacağına delalettir.
Rüyada birisinin size baklava ikram etmesi bazı konularda yüreğinizden geçenleri sinirli veya kötü düşünerek dile getirmemeniz gerektiğine, tatlı dille karşınızdaki kişiye aktarmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada baklavaya şerbet döktüğünü görmek sıkıntılarınızdan uzaklaşıp kendinize zaman ayırmanız gerektiğine, işinizden veya okulunuzdan kısa süreliğine izin alıp kafanızı toparlamanızın yararlı olacağını gösterir.
Baklavayı dilimlediğini görmek bazı konulardan korkmayarak, cesaretlenip her işi başaracağınıza inanmanızı gösterir.
Rüyada yanık baklava sağlık konularında her şeyi atlatacağınıza, spor yaparak sağlığınızı koruyabileceğinize yorumlanır.

Rüyada baklava görmek çocuklarınızla veya aileden yakın olduğunuz küçük yaştaki kişilerle alakalı olaylara, kişilerle olan ilişkilere delalet eder.

Rüyada baklava görülmesi; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında baklava yediğini görmesi; sevindirici bir haber alacağına, kişinin rüyasında bir başkasına baklava ikram ettiğini görmesi; o kimsenin büyük bir işe atılacağına, rüyasında bir tepsi baklava satın aldığını görmesi; o kimsenin emlâk sahibi olacağına yorumlanır.

Bakınız; Tatlılar.

Rüyada baklava yediğini gören bir insana beklemediği yerden eline bir para geçer veya bir mirastan hisse alır.

Bir kimsenin rüyada baklava görmesi, müjde ile tâbir olunur.
Çünkü bakla güzel bir taamdır.
Rüyada birine baklava ikram ettiğini görmek, büyük bir işe işarettir.

Rüyada baklava görmek, beklenmedik bir yerden sevindirici haber almaya, hasta insanlar için şifa bulmaya, güçlükle el emeği ile kazanılan helal paraya, elde edilecek yüklü mirasa işaret eder.
Rüyasında bir tepsi baklava aldığını gören kişi kısa sürede ev sahibi olur.


Rüyada baklava görmek, iyiye işarettir. Hayırlı söz, para ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada görülen baklava, kısmetin açık olduğuna yorumlanır. Rüyasında bir tepsi içinde baklava görmek hayırlı ve çok sevinilecek habere, baklava yediğini görmek, bahtının açık olduğuna ve bir mirastan hisse alınacağına, para karşılığı baklava alan, övücü söz duyacağına ya da gayrimenkul alacağına, baklavayı misafirine ikram eden, işinde başarılı olacağına işarettir.

Rüyada baklava yedigini gören bir insana beklemedigi yerden eline bir para gecer veya bir mirastan hisse alir.

Bir kimsenin rüyada baklava görmesi, müjde ile tabir olunur. Çünkü bakla güzel bir taamdır.

Rüyada birine baklava ikram ettiğini görmek, büyük bir işe işarettir.

Rüyada Baklava Görmek Tabirleri Nedir Ne Demek Rüya Yorumları



Rüyada baklava görmek, güçlükle kazanılan paraya yorulur.

Baklava yemek ve yapmanın yorumu da böyledir ancak karşılaşılan güçlüklerin sonu iyi gelir.

Rüyada baklava yediğini görmek, müjde» bir haber almaya da yorulur. Bir tepsi baklava satın aldığını görmek, emlak sahibi olmaya delalet eder.