Rüyada içki içtiğini görmek yapılacak olan yolculuklara ve bu yolculuklarda tanışılacak insanlara delalet eder.

Rüyada içki görmek ailece yapacağınız uzun bir yolculuğun keyifli geçeceğine delalettir.

Rüyada içki şişesi görmek yolculuğunuzun parasal anlamda planlanandan farklı geçeceğine, birçok kişiyi sevindirmek için ilave harcamalar yapacağınıza delalettir.

Rüyada içki satın aldığını görmek arkadaşlarınızdan gelecek keyif dolu bir seyahat davetine delalettir.

Rüyada içki sattığını görmek seyahate çıkmak istediğinize ve zaman bulmadığınıza delalettir. Fakat kısa süre içinde bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir.

Rüyada içki şişesi kırdığını görmek, tek başınıza çıktığınız bir yolculukta amaçladığınızdan farklı şekilde zaman geçireceğinize delalettir.

Rüyada içki sofrası görmek, eşinizle yahut çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla çıkacağınız heyecanlı bir seyahate işarettir.

Rüyanızda içki içip sarhoş olduğunuzu görmek, ani gelişen bir olay karşısında çıktığınız bir yolculuk sırasında kendinize zaman ayırıp dinleme fırsatı bulacağınıza delalettir.

Rüyada içki içtiğiniz halde sarhoş olmadığınızı görmek, çıktığınız yolculuktan ani bir haber alarak yolculuğunuzu yarıdakeseceğinize işarettir.

Rüyada içki istediğinizi görmek, eğitim ile alakalı bir seyahate çıkıp uzunca bir süre gittiğiniz yerde kalacağınız şeklinde yorumlanır.