Rüyada Nüzul (İnme) Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya YorumlarıRüyada bir yerine nüzul (inme) isabet ettiğini görmek, rakipleriniz tarafından işlerinize tamamıyla hâkim olarak sizin elinizi kolunuzu bağladıklarına, bütün kazanç yollarınızı kestiklerine delâlet eder.

Bazılarına göre; rüyada nüzul indiğini görmek, bela ve musibet, Allah'ın (C.C) gazabı ve azabı, ölüm, hastalık, keder ve evladının ölümü ile yorumlanır. Bir kimse rüyasında kendisine nüzul isabet ettiğini görse bütün ev halkı ile birlikte bir belaya uğrar.


Rüyada nüzul inip bir yerin veya bir azanın felç olduğunu görmek, günahların mağfiretine işarettir.

Bakınız; Felç / Felçli.
Rüyada bir yerine nüzül (inme) isabet ettiğini görmek, rakipleriniz tarafından işlerinize tamamı ile hakim olarak Bizin elinizi kolunuzu bağladıklarına, bütün kazanç yollarınızı kestiklerine delalet eder.
Bazılarına göre; rüyada nüzül indiğini görmek, bela ve musibet, Allahın (C.C) gazabı ve azabı, ölüm, hastalık, keder ve evladının ölümü ile tabir edilir.
Bir kimse rüyasında kendisine nüzül isabet ettiğini görse bütün ev halkı ile birlikte bir belaya uğrar.


Bakınız; Felç / Felçli.

Rüyada bir yerine nüzul (inme) isabet ettigini görmek, rakipleriniz tarafindan islerinize tamami ile hakim olarak Bizin elinizi kolunuzu bagladiklarina, bütün kazanç yollarinizi kestiklerine delalet eder. Bazilarina göre; rüyada nüzul indigini görmek, bela ve musibet, Allahin (C.C) gazabi ve azabi, ölüm, hastalik, keder ve evladinin ölümü ile tabir edilir. Bir kimse rüyasinda kendisine nüzul isabet ettigini görse bütün ev halki ile birlikte bir belaya ugrar.