bir kimse Rüyada birtakim cocuklari dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere isarettir. cünkü cocuklari terbiye etmek icin birtakim güclüklere katlanmak gerekir. bir kimse rüyada kücük bir cocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder cekmesine isarettir. bir kimse rüyada balig olmus bir cocuga rastladigini görse, o kimse icin izzet ve serefe isarettir. bazi tabirciler, kücük bir cocugu olan kimse, o cocugun büyük bir adam oldugunu görse, o kimsenin güc ve kudretine isaret eder, dediler.

Bakınız; Çocuk.

Bir kimse rüyada birtakım çocukları doğduğunu görmesi, üzüntü ve kedere işarettir. Çünkü çocukları terbiye etmek için birtakım güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçük bir çocuğu doğurduğunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine işarettir.Bir kimse rüyada baliğ olmuş bir çocuğa rastladığını görse, o kimse için izzet ve şerefe işarettir.Bazı tabirciler, küçük bir çocuğu olan kimse, o çocuğun büyük bir adam olduğunu görse, o kimsenin güç ve kudretine işaret eder, dediler.

Rüyada peşpeşe birtakım çocukları doğduğunu görmek, üzüntü ve kedere ve birçok sıkıntılara delâlet eder.
Çünkü çocukları büyütüp meydana getirmek meşakkatli iştir.
Rüyada bir yerde buluğ çağına erişmiş bir çocuğa rastladığını görmek, izzet ve şerefe delâlet eder.
Küçük çocukları görmek bunun tam zıddı.

Bakınız; Çocuk.Bir kimse rüyada birtakim çocuktan dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere isarettir.
Çünkü çocuklari terbiye etmek içinBirtakim güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçükBir çocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine isarettir.Bir kimse rüyada balig olmusBir çocuga rastladigini görse, o kimse için izzet ve serefe isarettir.
Bazi tabirciler, küçükBir çocugu olan kimse, o çocugun büyükBir adam oldugunu görse, o kimsenin güç ve kudretine isaret eder, dediler.


Bakınız; Çocuk.

Bakınız; Çocuk.

Bir kimse rüyada birtakim çocuktan dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere isarettir. Çünkü çocuklari terbiye etmek içinBirtakim güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçükBir çocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine isarettir.Bir kimse rüyada balig olmusBir çocuga rastladigini görse, o kimse için izzet ve serefe isarettir. Bazi tabirciler, küçükBir çocugu olan kimse, o çocugun büyükBir adam oldugunu görse, o kimsenin güç ve kudretine isaret eder, dediler.

Nablusi Rüya Tabirleri: Bir kimse rüyada birtakım çocukları doğduğunu görmesi, üzüntü ve kedere delalet eder. Çünkü çocukları terbiye etmek için birtakım güçlüklere katlanmak gerekir.
Bir kimse rüyada küçük bir çocuğu doğurduğunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemeye, üzüntü ve keder çekmesine delalet eder.
Bir kimse rüyada baliğ olmuş bir çocuğa rastladığını görse, o kimse için izzet ve şerefe delalet eder. Bu rüya tabirce baliğ olan o çocuğun anası hakkında, babasından daha iyidir.
Bazı tabirciler, küçük bir çocuğu olan kimse, o çocuğun büyük bir adam olduğunu görse, o kimsenin güç ve kudretine delalet eder, dediler.