Rüyada görülen parali kimse, eger onunla beraber hayra isaret eden bir sey de görülmüs olursa ticaretinde Kar ve fayda gören bir adama isarettir. eger onunla beraber serre isaret eden bir sey görülürse, iflas eder. rüyada kendisine "ey parali adam" dendigini ve kendisiyle beraber kar ve kazanca isaret edecek bir sey oldugunu gören kimse, parasiz kar ve kazanc saglar. eger serre isaret edecek bir sey varsa, o kimse iflas veya onun sözü yaramaz yahut adi bir kimse olur. cünkü para, kendisiyle alinan ve verilen seylerin en adisidir.

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada görülen paralı kimse, — eğer onunla beraber hayra delalet eden bir şey de görülmüş olursa— ticaretinde kar ve fayda gören bir adama delalet eder. Eğer onunla beraber şerre delalet eden bir şey görülürse, iflas eder.
Rüyada kendisine «ey paralı adam» dendiğini ve kendisiyle beraber kar ve kazanca delalet edecek bir şey olduğunu gören kimse, parasız kar ve kazanç sağlar. Eğer şerre delalet edecek bir şey varsa, o kimse iflas veya onun sözü yaramaz yahut adî bir kimse olur. Çünkü para, kendisiyle alman ve verilen şeylerin en adisidir.

Bakınız; Zengin.

Bakınız; Zengin.

Rüyada Paralı Kimse Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya YorumlarıRüyada görülen paralı kimse, ,eğer onunla beraber hayra yorulan bir şey de görülmüş olursa ticaretinde kar ve fayda gören bir adama yorumlanır. Eğer onunla beraber şerre yorumlanan bir şey görülürse, iflas eder.

Rüyada paralı bir kimse ile tanışarak onunla ortak bir iş kurmak istediğinizi görmek, bazı arkadaşlarınızın sizin işinizde gözleri olduğuna ve ayağınızı kaydırmaya çalıştıklarına işaret eder. Bulunan para eğer kağıt para ise, onların bu istekleri yerine gelmeyecek demektir. Madeni para bulmak sizin için hayırlı değildir.
Bakınız; Zengin.

Rüyada parali bir kimse ile tanisarak onunla ortak bir is kurmak istediginizi görmek, bazi arkadaslarinizin sizin isinizde gözleri olduguna ve ayaginizi kaydirmaya çalistiklarina delalet eder. Bulunan para eger kagit para ise, onlarin bu istekleri yerine gelmeyecek demektir. Madeni para bulmak bulan için hayirli degildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen parali kimse, eger onunla beraber hayra isaret eden bir sey de görülmüs olursa ticaretinde kar ve fayda gören bir adama isarettir. Eger onunla beraber serre isaret eden bir sey görülürse, iflas eder. Rüyada kendisine "ey parali adam" dendigini ve kendisiyle beraber kar ve kazanca isaret edecek bir sey oldugunu gören kimse, parasiz kar ve kazanç saglar. Eger serre isaret edecek bir sey varsa, o kimse iflas veya onun sözü yaramaz yahut adî bir kimse olur. Çünkü para, kendisiyle alinan ve verilen seylerin en adisidir.

Bir kimsenin rüyada kendisine: “Ey paralı adam!” diye hitap edildiğini duyması ve kendisiyle beraber kâr ve kazanca delâlet edecek bir şey olduğunu görmesi, para harcamadan ve zahmet çekmeden ele geçecek kâr ve kazanca delâlet eder.
Rüyada paralı adam görmek, ticaretinde kâr ve fayda gören kimselere işarettir.