Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.
Bir kimsenin rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket elmesine delalet eder.
Belediye memurunun pejmürde bir şekilde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi, o memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine delalet eder.
Bazan bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhata zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp - tartmaya delalet eder. Bazen de belediye memuru, babaya, terbiyeciye, hoca ve hakime delalet eder.
Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bela ve afet erişir. Ve bunun ecir ve sevap ve mükafatı da Allah (C.C.)'a aittir. Tevekkül ve itimadı sebebiyle onun her haline Allah (C.C.) kafi gelir.

Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder.

Çünkü Belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.Bir kimsenin rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket elmesine delalet eder.

Belediye memurunun pejmürde bir şekilde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi, o memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine delalet eder.Bazan bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhata zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp tartmaya delalet eder. Bazen de belediye memuru, babaya, terbiyeciye, hoca ve hakime delalet eder.Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bela ve afet erişir.

Ve bunun ecir ve sevap ve mükafatı da Allah (C.C.)'a aittir. Tevekkül ve itimadı sebebiyle onun her haline Allah (C.C.) kafi gelir.

Rüyada zabıta memuru görmek, bir yakınınızla aranızın açılmasına veya büyük bir kavgaya tutuşmaya işaret eder.